Upravit stránku
PRIM Manufacture 1949 / in-house mechanický strojek

PRIM Republika

Kód produktu 103-003-497-00-01

  • Cena s DPH89 900 Kč

Objednat / dotázat se

Vážený zákazníku,

velmi nás těší Váš zájem o hodinky PRIM Republika

V rámci prvního kontaktu s námi Vám bude přidělen obchodní specialista, na kterého se můžete kdykoli obracet a který spolu s Vámi vybere hodinky vhodné pro Vás či Vaše blízké/známé.

Níže prosím vyberte účel Vašeho zájmu o hodinky:

Model PRIM Republika navazuje na mimořádně úspěšnou vyprodanou limitovanou edici Republika a je určen pro příznivce moderního a minimalistického designu. Tyto hodinky využívají elegantní a propracované tvary pouzdra vytvořeného Studiem Olgoj Chorchoj pro limitovanou edici, díky zcela nově navrženému číselníku je však celkový vzhled hodinek civilnější. Jde tedy o univerzální pánské hodinky určené pro každodenní nošení.

Tomu odpovídá i materiál pouzdra, kterým je nerezová ocel. U hodinek PRIM Republika je zachováno minimalistické pojetí číselníku, jehož autorem je opět produktový designér Jiří Karásek, indexy však již nejsou pouze naznačené, ale označené číslicemi. Číselník vyniká vyváženým a nadčasovým designem. Typografie tvaroslovím odkazuje na tvorbu z doby vzniku české státnosti, indexy jsou umístěny do středu číselníku, aby vynikl elegantní tvar pouzdra. Číslice jsou naopak ponechány volně v prostoru.

Hodinky jsou osazeny manufakturním in-house strojkem PRIM kalibr 103 s manuálním nátahem, který díky své nižší výšce a hmotnosti nejlépe koresponduje se subtilními tvary pouzdra. Plné víko zdobí popis a také piktogram Novoměstských oblouků, označující místo výroby hodinek.

Technické parametry

Modelová řada Republika
Edice otevřená
Průměr pouzdra bez korunky 40  mm
Délka pouzdra přes nožky 45.7  mm
Výška pouzdra vč. skla a víka 9.1  mm
Materiál pouzdra nerezová ocel 316L
Povrchová úprava leštěno-tryskané
Číselník černý, tištěný, reliéfní
Sklo safírové sférické
Víko plné naklapávací
Strojek PRIM kalibr 103.00 - ruční nátah
Korunka nerezová
Vodotěsnost 5  ATM
Náramek řemínek z hovězí kůže, černý, šíře 20 mm

Republika

Společenské hodinky s moderním minimalistickým designem číselníku a lehkým elegantním pouzdrem. Zvolit můžete bílou nebo černou variantu číselníku.