Upravit stránku

Vrátíme lesk vašim vzpomínkám

Během více než 70 let tradice výroby náramkových hodinek v Novém Městě nad Metují bylo vyrobeno několik milionů hodinek PRIM. Máte i vy doma primky, ke kterým vás pojí nějaký zvláštní vztah? Třeba jste je dostali k promoci nebo zdědili po někom, na koho byste si chtěli uchovat vzpomínku. 

Možná jste si také oblíbili aktuální retro styl, ale hodinky, které byste rádi nosili, nefungují, číselník je zašlý nebo jim chybí ručka. Rozběhnout staré strojky a vrátit lesk oblíbeným hodinkám pomůže jejich renovace. Nabízíme ucelený renovační program, ze kterého si můžete vybrat podle svých potřeb. Zvolit můžete jednoduché vyčištění a seřízení, výměnu ruček, opravu strojku, renovaci číselníku, povrchování nebo dokonce výměnu celého pouzdra. V minulosti se pro výrobu pouzder používaly méně odolné materiály, nové pouzdro z nerezové oceli tedy nejen zatraktivní vzhled, ale zároveň zvýší odolnost hodinek při každodenním nošení.

renovace.jpg
renovace.jpg

Svěřte své hodinky přímo výrobci

Jako původní český výrobce hodinek PRIM máme k dispozici originální výkresovou dokumentaci k většině starších typů hodinek PRIM, jsme proto schopni zajistit odbornou renovaci a použití originálních dílů. Disponujeme také technologií na výrobu plastových sklíček, která byla v minulosti pro primky používána.

Pokud chcete zachovat skutečnou hodnotu svých hodinek, dejte si pozor na opravny, které používají neoriginální díly z Číny nebo z Polska. Ty jsou nejen méně kvalitní, ale jejich použití vaše hodinky znehodnotí, podobně jako třeba použití neoriginálních dílů při opravě auta. Ke každým zrenovovaným hodinkám vám vydáme Certifikát originality, který je potvrzením toho, že hodinky byly odborně renovované výrobcem. Díky certifikované renovaci vám mohou primky sloužit další desítky let - s příslibem zachování jejich krásy a historické hodnoty pro další generace.

Naše služby

Seřízení a vyčištění strojku s výměnou nefunkčních dílů

Čištění pouzdra, víka, číselníku a ruček

 Nové povrchové úpravy pouzdra – zlacení a rhodiování

Nové sklo, číselník a ručky

Přestavba do nového nerezového pouzdra

Individualizace pouzdra, víka, číselníku, ručky, korunka a kalibru (strojku)

Nový kožený nebo kaučukový řemínek

Renovace trvá 3-6 měsíců

Některé historické typy hodinek již bohužel není možné renovovat. O možnostech renovace Vašich hodinek Vám rádi poskytneme více informací po vyplnění formuláře níže nebo na e-mailové adrese info@prim.cz (prosíme, připojte i fotografii svých primek).

Upozornění! 
Nerenovujeme modely kal.50, 52, 55, 80 a QUARTZ kal.100, 200, 210.
 

renovovane hodinky.jpg

Máte dotaz?

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.