Upravit stránku
PRIM Manufacture 1949 / in-house mechanický strojek

PRIM Spartak 40

Kód produktu 98-088-286-00-1

  • Cena s DPH69 900 Kč

Objednat / dotázat se

Vážený zákazníku,

velmi nás těší Váš zájem o hodinky PRIM Spartak 40

V rámci prvního kontaktu s námi Vám bude přidělen obchodní specialista, na kterého se můžete kdykoli obracet a který spolu s Vámi vybere hodinky vhodné pro Vás či Vaše blízké/známé.

Níže prosím vyberte účel Vašeho zájmu o hodinky:

Hodinky PRIM SPARTAK 40 jsou volně inspirovány designem prvních náramkových hodinek, které kdy opustily výrobní linku závodu v Novém Městě nad Metují a zároveň odstartovaly éru sériové produkce náramkových hodinek v Čechách. Pouzdro je zvětšeno na průměr 40 mm, který lépe odpovídá současným požadavkům na pánské hodinky.  Typické proporce z období poloviny padesátých let minulého století jsou však zachovány. Decentní design hodinek vytvářejí nejen vyvážené proporce pouzdra, ale i stylové fazetky na nožkách (šikmé zkosení trojúhelníkovitého tvaru), které způsobují zajímavý optický efekt. Při pohledu z různých úhlů zdůrazňují fazetky profil jedné nebo druhé boční linie nožek.

Výrazné pouzdro v kombinaci s čistým designem číselníku s výraznými a dobře čitelnými indexy dělá z modelu SPARTAK hodinky vhodné nejen do společnosti, ale i na běžné denní nošení. Hodinky je možné na přání vyrobit i z drahých kovů, ať už se jedná o žluté, růžové, bílé zlato nebo platinu.

Hodinky jsou osazeny manufakturním strojkem PRIM, klasický vzhled doplňuje kvalitní kožený řemínek.

Technické parametry

Modelová řada Spartak
Edice otevřená
Průměr pouzdra bez korunky 40  mm
Délka pouzdra přes nožky 49  mm
Výška pouzdra vč. skla a víka 13.6  mm
Materiál pouzdra nerezová ocel 316L
Povrchová úprava leštěno-broušené
Číselník sv. stříbřitý, tištěný, reliéfní
Sklo safírové konvexní
Víko prosklené závitové
Strojek PRIM kalibr 98.00 - automatický nátah
Korunka nerezová
Vodotěsnost 5  ATM
Náramek řemínek z hovězí kůže, hnědý, šíře 20 mm

Spartak

Hodinky inspirované vůbec prvními československými náramkovými hodinkami. Vybírat můžete z několika různých velikostí a designů pouzdra i číselníku.