Upravit stránku
PRIM / bateriový strojek

PRIM KLASIK ČD 40 Q

Kód produktu 38-941-326-00-1

  • Cena s DPH9 900 Kč

Objednat / dotázat se

Vážený zákazníku,

velmi nás těší Váš zájem o hodinky PRIM KLASIK ČD 40 Q

V rámci prvního kontaktu s námi Vám bude přidělen obchodní specialista, na kterého se můžete kdykoli obracet a který spolu s Vámi vybere hodinky vhodné pro Vás či Vaše blízké/známé.

Níže prosím vyberte účel Vašeho zájmu o hodinky:

Hodinky PRIM Klasik ČD vznikly ze spolupráce dvou tradičních českých firem. Model, který decentně spojuje symboliku Českých drah s klasickým designem hodinek PRIM, je zároveň ideálním dárkem pro všechny patrioty a milovníky železnice. Inspirací při tvorbě hodinek PRIM Klasik ČD se staly nejznámější nádražní hodiny, které k historii naší železnice neodmyslitelně patří.

Výraznému a přehlednému číselníku dominuje typická tmavá modř, kterou oživuje světlejší odstín modré na vteřinové ručce ve tvaru šipky. Kožený řemínek tmavě modré barvy byl navržen speciálně pro tento model.

Pouzdro z nerezové oceli, vyrobené v naší manufaktuře, může být lesklé i broušené, podle preferencí zákazníka. Plné zadní víko zdobí logo Českých drah a informace, že jde o oficiální hodinky ČD. Model PRIM Klasik je osazen kvalitním švýcarským quartzovým strojkem.

Technické parametry

Modelová řada Klasik
Edice otevřená
Průměr pouzdra bez korunky 40  mm
Délka pouzdra přes nožky 48.7  mm
Výška pouzdra vč. skla a víka 11.6  mm
Materiál pouzdra nerezová ocel 316L
Povrchová úprava leštěno-broušené
Číselník tištěný, bílý
Sklo safírové konvexní
Víko plné závitové
Strojek PRIM kalibr 38 - baterie
Korunka nerezová
Vodotěsnost 5  ATM
Náramek řemínek z hovězí kůže, modrý, šíře 20 mm

Klasik

Minimalistické a elegantní hodinky, vhodné pro každou příležitost. Vybrat můžete ze dvou velikostí pouzdra s lehce odlišným designem číselníku. Model se stal základem pro oficiální hodinky Českých drah.