Upravit stránku
PRIM / bateriový strojek

PRIM KLASIK ČD 36 Q

Kód produktu 38-942-427-00-1

  • Cena s DPH9 900 Kč

Objednat / dotázat se

Vážený zákazníku,

velmi nás těší Váš zájem o hodinky PRIM KLASIK ČD 36 Q

V rámci prvního kontaktu s námi Vám bude přidělen obchodní specialista, na kterého se můžete kdykoli obracet a který spolu s Vámi vybere hodinky vhodné pro Vás či Vaše blízké/známé.

Níže prosím vyberte účel Vašeho zájmu o hodinky:

Hodinky PRIM Klasik ČD vznikly ze spolupráce dvou tradičních českých firem. Model, který decentně spojuje symboliku Českých drah s klasickým designem hodinek PRIM, je zároveň ideálním dárkem pro všechny patrioty a milovníky železnice. Inspirací při tvorbě hodinek PRIM Klasik ČD se staly nejznámější nádražní hodiny, které k historii naší železnice neodmyslitelně patří.

Výraznému a přehlednému číselníku dominuje typická tmavá modř, kterou oživuje světlejší odstín modré na vteřinové ručce ve tvaru šipky. Kožený řemínek tmavě modré barvy byl navržen speciálně pro tento model.

Pouzdro z nerezové oceli, vyrobené v naší manufaktuře, může být lesklé i broušené, podle preferencí zákazníka. Plné zadní víko zdobí logo Českých drah a informace, že jde o oficiální hodinky ČD. Model PRIM Klasik je osazen kvalitním švýcarským quartzovým strojkem.

Technické parametry

Modelová řada Klasik
Číselník tištěný, bílý
Strojek PRIM kalibr 38 - baterie
Náramek řemínek z hovězí kůže, modrý, šíře 18 mm
Edice otevřená
Průměr pouzdra bez korunky 36  mm
Délka pouzdra přes nožky 43.5  mm
Výška pouzdra vč. skla a víka 10.8  mm
Povrchová úprava leštěno-broušené
Sklo safírové konvexní
Víko plné závitové
Korunka nerezová
Vodotěsnost 5  ATM
Materiál pouzdra nerezová ocel 316L

Klasik

Minimalistické a elegantní hodinky, vhodné pro každou příležitost. Vybrat můžete ze dvou velikostí pouzdra s lehce odlišným designem číselníku. Model se stal základem pro oficiální hodinky Českých drah.