CZ  |  EN
Hodinky

Nové modely

Nové modely


PRIM OK-A

PRIM OK-A

Sportovní model PRIM OK-A řady PRIM Automatic je určený všem obdivovatelům československého civilního letectví.

PRIM SPORT L.E.

PRIM SPORT L.E.

Aktuální limitovaná edice tradičního českého výrobce odkazuje na mimořádně oblíbený model PRIM SPORT 1. generace, který se v novoměstské továrně vyráběl od roku 1968. Zajímavostí je, že prvnímu československému pokořiteli kanálu La Manche, svéráznému Františku Venclovskému, hodinky v roce 1971 dělaly společnost po celou dobu jeho mimořádného sportovního výkonu.

PRIM ORLÍK 2020 L.E.

PRIM ORLÍK 2020 L.E.

Speciální edice PRIM ORLÍK 2020 připomíná sto let československé vlajky.  

V letošním roce slavíme sté výročí vzniku československé, dnes již české státní vlajky v současné podobě. ELTON hodinářská, jako ryze česká společnost, se rozhodla připomenout toto výročí speciální edicí ikonického modelu ORLÍK.

PRIM LINEA ESENCE 36 Q

PRIM LINEA ESENCE 36 Q

Hodinky PRIM LINEA ESENCE rozšiřují oblíbenou modelovou řadu LINEA, která vyniká minimalistickým designem pouzdra i číselníku.

PRIM MASARYK L.E.

PRIM MASARYK L.E.

Dne 7. března 2020 uplyne přesně 170 let od narození prvního československého prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka (TGM).
K připomenutí této významné události připravil tradiční český výrobce náramkových hodinek PRIM výjimečnou limitovanou edici PRIM MASARYK.

Kontaktujte nás

ELTON hodinářská, a.s.

Náchodská 2105

549 01 Nové Město nad Metují

© 2005-2020, ELTON hodinářská, a.s. - České hodinky PRIM

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace