Upravit stránku
PRIM / bateriový strojek

PRIM SPHERE 40 Q

Kód produktu 39-822-413-00-1

  • Cena s DPH19 900 Kč

Objednat / dotázat se

Vážený zákazníku,

velmi nás těší Váš zájem o hodinky PRIM SPHERE 40 Q

V rámci prvního kontaktu s námi Vám bude přidělen obchodní specialista, na kterého se můžete kdykoli obracet a který spolu s Vámi vybere hodinky vhodné pro Vás či Vaše blízké/známé.

Níže prosím vyberte účel Vašeho zájmu o hodinky:

Elegantní dámské hodinky zaujmou minimalistickým číselníkem s decentně použitými kameny. Jemné nerezové pouzdro si díky nápaditému řešení umístění korunky zachovalo lehkost i přes své větší rozměry. Tvůrci designu pouzdra ze Studia Olgoj Chorchoj se nechali inspirovat jednoduchostí geometrického tvaru koule a korunku částečně „zapustili“ do pouzdra.

Safírové konvexní sklíčko umožňuje vyniknout zirkonům na číselníku, který navrhl Jiří Karásek ze Studia Marvil. Kameny na místě indexů vystupují na povrch v podobě připomínající sopečné útvary.

Hodinky jsou osazeny švýcarským quartzovým strojkem. Číselník je možné individualizovat použitím kamenů dle výběru zákazníka – se speciálními požadavky se na nás neváhejte obrátit.

Hodinky PRIM Sphere svým moderním designem kladou důraz na nadčasovost, jež je pro vzhled náramkových hodinek PRIM charakteristická. Kvalita této kolekce byla potvrzena úspěchem v soutěži Czech Grand Design, pozornost návštěvníků si tyto hodinky získaly na výstavách užitého designu v České republice i ve světě.

Technické parametry

Modelová řada Sphere
Číselník sv. stříbřitý, tištěný, osazený kameny
Strojek PRIM kalibr 39 - baterie
Náramek řemínek z hovězí kůže, černý, šíře 18 mm
Edice otevřená
Průměr pouzdra bez korunky 40  mm
Délka pouzdra přes nožky 48.25  mm
Výška pouzdra vč. skla a víka 10.4  mm
Povrchová úprava leštěné
Sklo safírové konvexní
Víko plné závitové
Korunka nerezová
Vodotěsnost 5  ATM
Materiál pouzdra nerezová ocel 316L

Sphere

Elegantní dámské hodinky s nápaditým tvarem pouzdra a číselníkem osazeným kameny vyrábíme v několika barevných variantách. Náročným zákazníkům je určen model Exklusiv s mechanickým strojkem.