Upravit stránku
PRIM Manufacture 1949 / in-house mechanický strojek

PRIM Orlík Primátorky 100 LE

Kód produktu 98-172-446-39-1

Můžu získat podobné?
Tento model je již vyprodaný. Ale to není důvod ke zklamání! Naopak! Napište nám a my najdeme cestu, jak pro vás připravit podobný či najít řešení, které se vám bude líbit. Uděláme to rádi.

Limitovaná edice speciálního modelu PRIM Orlík Primátorky 100 L.E. vznikla u příležitosti spolupráce novoměstského výrobce hodinek s tradičním veslařským závodem. Edice je věnována historii závodu a poctě všem, kteří jej absolvovali. Poprvé v historii byla u těchto hodinek použita kombinace ocelového pouzdra a speciální technologie povrchového tvrzení v matné černé barvě. V tomto konkrétním případě byla použita vrstva DLC, která je několikanásobně tvrdší než samotná ocel. Kromě vysoké tvrdosti je povlak mnohem odolnější proti oděru. Pouzdro hodinek má průměr 42 mm a je vybaveno otočným kroužkem. Zadní víko je osazeno safírovým sklem a umožňuje průhled na mechanický strojek.

Klasický tvar hodinek PRIM Orlík díky matně černé barvě získal nový atraktivní vzhled. Hodinky jsou vybaveny mechanickým strojkem s automatickým nátahem PRIM kalibr 98 v barvě bílého kovu. Náramek je vyroben z přírodního kaučuku. Hodinky s veškerým příslušenstvím byly dodávány ve stylovém dřevěném pouzdru, které bylo včetně dokumentace vloženo do transportního obalu.

Společnost ELTON hodinářská každý rok věnovala jedny z těchto výjimečných hodinek do dobročinné aukce, jejíž výtěžek podpořil prostřednictvím Nadace Leontinka zrakově postižené děti a studenty.

Technické parametry

Modelová řada Orlík
Strojek PRIM kalibr 98.01 - automatický nátah
Číselník černý, galvanoplastický, tištěný, luminiscenční
Náramek řemínek kaučukový, černý, šíře 22 mm
Vodotěsnost 6  ATM
Korunka nerezová DLC, šroubovací
Víko prosklené závitové
Sklo safírové konvexní
Povrchová úprava broušené DLC
Výška pouzdra vč. skla a víka 14.7  mm
Délka pouzdra přes nožky 54.3  mm
Průměr pouzdra bez korunky 42  mm
Edice limitovaná
Materiál pouzdra nerezová ocel 316L DLC