Upravit stránku
PRIM / bateriový strojek

PRIM CoupéR 40

Kód produktu 39-812-421-00-1

Můžu získat podobné?
Tento model je již vyprodaný. Ale to není důvod ke zklamání! Naopak! Napište nám a my najdeme cestu, jak pro vás připravit podobný či najít řešení, které se vám bude líbit. Uděláme to rádi.

Netradiční dámské hodinky byly navrženy designérkou Lenkou Súkupovou pro kolekci ARTEU. K návrhu pouzdra ji inspirovaly technické detaily a zajímavé prvky používané v automobilovém průmyslu. Na hodinkách tak můžeme poznat tvary typické pro volant či puklice na kola. Zajímavým detailem je číselník, vytvořený v několika variantách. Klasické číslice nahrazuje buď slovní označení - čtvrt, půl, třičtvrtě, celá – nebo neobvyklé posunutí do 24 hodinového režimu. Obvyklá čísla 3, 6, 9 a 12 byla nahrazena číslicemi 15, 18, 21 a 24.

Kolekce ARTEU získala zvláštní ocenění v rámci 12. ročníku Exportní ceny DHL HSBC CzechTrade za aplikaci průmyslového designu. Její kvalita byla potvrzena také 2. místem v soutěži Grand Czech Design v kategorii Výrobce roku 2009 – Cena za průmyslový design Ministerstva průmyslu a obchodu. Značný zájem návštěvníků sklidily tyto hodinky na výstavách Design Week v Miláně, na výstavě v prostorách Evropské Komise v Bruselu a na Designbloku v Praze.

Designérka a výtvarnice Lenka Súkupová se kromě autorské a sériové designové tvorby věnuje také navrhování ocenění pro renomované sportovní, společenské a filmové akce. Spolu s průmyslovým designem navrhuje rovněž současný moderní šperk. Její tvorba je zastoupena např. ve sbírkách Národního technického muzea v Praze. Zúčastnila se několika výstav u nás i v zahraničí (Praha, Bratislava, New York, Stockholm, Helsinky, Milano, Brusel).

Technické parametry

Modelová řada CoupéR
Strojek PRIM kalibr 39 - baterie
Číselník tištěný, sv. fialový
Náramek šíře 18 mm, řemínek z hovězí kůže, bílý
Vodotěsnost 5  ATM
Korunka nerezová
Víko plné, upevněné šroubky
Sklo safírové konvexní
Povrchová úprava leštěno-broušené
Výška pouzdra vč. skla a víka 7.5  mm
Délka pouzdra přes nožky 35.6  mm
Průměr pouzdra bez korunky 40  mm
Edice otevřená
Materiál pouzdra nerezová ocel 316L