Upravit stránku
PRIM / bateriový strojek

PRIM CoupéR 40

Kód produktu 39-812-421-00-1

Můžu získat podobné?
Tento model je již vyprodaný. Ale to není důvod ke zklamání! Naopak! Napište nám a my najdeme cestu, jak pro vás připravit podobný či najít řešení, které se vám bude líbit. Uděláme to rádi.

Netradiční dámské hodinky byly navrženy designérkou Lenkou Súkupovou pro kolekci ARTEU. K návrhu pouzdra ji inspirovaly technické detaily a zajímavé prvky používané v automobilovém průmyslu. Na hodinkách tak můžeme poznat tvary typické pro volant či puklice na kola. Zajímavým detailem je číselník, vytvořený v několika variantách. Klasické číslice nahrazuje buď slovní označení - čtvrt, půl, třičtvrtě, celá – nebo neobvyklé posunutí do 24 hodinového režimu. Obvyklá čísla 3, 6, 9 a 12 byla nahrazena číslicemi 15, 18, 21 a 24.

Kolekce ARTEU získala zvláštní ocenění v rámci 12. ročníku Exportní ceny DHL HSBC CzechTrade za aplikaci průmyslového designu. Její kvalita byla potvrzena také 2. místem v soutěži Grand Czech Design v kategorii Výrobce roku 2009 – Cena za průmyslový design Ministerstva průmyslu a obchodu. Značný zájem návštěvníků sklidily tyto hodinky na výstavách Design Week v Miláně, na výstavě v prostorách Evropské Komise v Bruselu a na Designbloku v Praze.

Designérka a výtvarnice Lenka Súkupová se kromě autorské a sériové designové tvorby věnuje také navrhování ocenění pro renomované sportovní, společenské a filmové akce. Spolu s průmyslovým designem navrhuje rovněž současný moderní šperk. Její tvorba je zastoupena např. ve sbírkách Národního technického muzea v Praze. Zúčastnila se několika výstav u nás i v zahraničí (Praha, Bratislava, New York, Stockholm, Helsinky, Milano, Brusel).

Technické parametry

Modelová řada CoupéR
Edice otevřená
Průměr pouzdra bez korunky 40  mm
Délka pouzdra přes nožky 35.6  mm
Výška pouzdra vč. skla a víka 7.5  mm
Materiál pouzdra nerezová ocel 316L
Povrchová úprava leštěno-broušené
Číselník tištěný, sv. fialový
Sklo safírové konvexní
Víko plné, upevněné šroubky
Strojek PRIM kalibr 39 - baterie
Korunka nerezová
Vodotěsnost 5  ATM
Náramek šíře 18 mm, řemínek z hovězí kůže, bílý