Upravit stránku
den otevřených dveří.jpg
Pokud Vás zajímá výroba hodinek a jste fanoušky našich „primek“, rezervujte si v kalendáři sobotu 5. září 2020. Od 9 do 17 hodin vám opět otevřeme své brány, abyste se mohli podívat, jak vznikají jediné české hodinky značky PRIM. Naše výroba hodinek v Novém Městě nad Metují se může jako jediná v České republice pochlubit historií sahající až do roku 1949.
Pro návštěvníky bude připravena prohlídka továrny, kde uvidí kompletní výrobu hodinek s in-house mechanickým strojkem. S jednotlivými kroky vás seznámí zkušení odborníci. Budete mít také možnost navštívit moderní podnikovou prodejnu a showroom, kde jsou pro Vás připraveny speciální nabídky a slevy na náramkové hodinky a nástěnné hodiny.
den otevřených dveří.jpg
den otevřených dveří.jpg

Chybět nebude ani soutěž o pánské či dámské primky! Pro malé i velké návštěvníky jsou kromě zážitků připraveny také drobné dárky, které budou připomínkou návštěvy manufaktury, unikátní i ve světovém měřítku.

Volný vstup, bez nutnosti rezervace!
Vozíčkáře prosíme, aby se ohlásili před budovou u info stánku PRIM, poskytneme bezbariérový přístup.  

Parkovat lze v blízkém okolí manufaktury.

Událost se bude řídit dle aktuálního nařízení vlády. Roušky si prosím nezapomeňte vzít s sebou. 

Milí soutěžící,

je nám velkým potěšením, že jste se za námi 5. září na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ manufaktury ELTON hodinářská přijeli podívat a zasoutěžili si s námi o náramkové hodinky PRIM KLASIK dámské/pánské.

S ohledem na pandemickou situaci a nařízený nouzový stav proběhlo slosování v pátek 30. 10. 2020 v dopoledních hodinách formou online, konkrétně prostřednictvím generátoru náhodných čísel, „rukou“ Jany Purkardové jako brand manažera, dosvědčený přítomností Aleše Vernara, obchodního ředitele a člena představenstva.

Soutěžilo Vás neuvěřitelných 586 lidí, správně však odpovědělo a soutěžní podmínky splnilo 285 z Vás.

Náhodný generátor vybral soutěžní číslo 125 a my tímto gratulujeme paní JITCE KUKLOVÉ z okresu Náchod, která se stává šťastnou výherkyní pánských náramkových hodinek PRIM KLASIK.

Napřesrok se na Vás opět na DNI OTEVŘENÝCH DVEŘÍ budeme těšit!

den otevřených dveří.jpg