Upravit stránku
PRIM / bateriový strojek

PRIM UK 40 Q

Kód produktu 38-893-326-00-1/04

  • Cena s DPH16 900 Kč

Objednat / dotázat se

Vážený zákazníku,

velmi nás těší Váš zájem o hodinky PRIM UK 40 Q

V rámci prvního kontaktu s námi Vám bude přidělen obchodní specialista, na kterého se můžete kdykoli obracet a který spolu s Vámi vybere hodinky vhodné pro Vás či Vaše blízké/známé.

Níže prosím vyberte účel Vašeho zájmu o hodinky:

Výjimečné hodinky PRIM UK, určené výhradně pro absolventy Univerzity Karlovy, jsou perfektní odměnou za studijní úsilí a představují ideální dárek k promoci, pokud chcete, aby se vašim blízkým při každém pohledu na zápěstí vybavil radostný zážitek a hrdost z dosažení významného životního milníku.

Předměty, které máme spojené se studijním nebo pracovním úspěchem, nám obvykle daný významný okamžik připomínají celý život. Tradičním dárkem za dokončení vysokoškolského studia jsou proto již po několik desetiletí náramkové hodinky. Speciální edice absolventských hodinek UK je zdobena nejen znakem univerzity na dýnku, výjimečnost hodinek připomíná i písmeno „K“ (iniciála Karla IV.) na číselníku a stylizovaný znak UC (UNIVERSITAS CAROLINA) na vteřinové ručce.

Díky čistému designu číselníku se jedná o vzhledově nadčasové hodinky, které se hodí pro každodenní nošení i pro zvláštní příležitosti. Zadní víko se znakem Karlovy univerzity je možné dle přání individualizovat jménem absolventa a datem ukončení studia, případně lze také ozdobit korunku monogramem.

Elegantní pouzdro ukrývá kvalitní švýcarský bateriový strojek, lze však zvolit také luxusnější variantu s mechanickým strojkem vyrobeným v novoměstské manufaktuře. Záleží na preferencích zákazníka, který typ strojku mu vyhovuje více.

Technické parametry

Modelová řada Linea
Číselník tištěný, sv. stříbřitý
Strojek PRIM kalibr 38 - baterie
Náramek řemínek z hovězí kůže, hnědý, šíře 20 mm
Edice otevřená
Průměr pouzdra bez korunky 40  mm
Délka pouzdra přes nožky 48.7  mm
Výška pouzdra vč. skla a víka 11.6  mm
Povrchová úprava leštěno-broušené
Sklo safírové konvexní
Víko plné závitové
Korunka nerezová
Vodotěsnost 5  ATM
Materiál pouzdra nerezová ocel 316L

UK

Hodinky vytvořené ve spolupráci s Karlovou Univerzitou, určené pouze pro absolventy této prestižní vysoké školy. Nabízíme výběr ze dvou velikostí pouzdra a možnost personifikace podle přání.