Upravit stránku
PRIM Manufacture 1949 / in-house mechanický strojek

PRIM SPORT 38

Kód produktu 95-018-501-00-1

  • Cena s DPH64 900 Kč

Objednat / dotázat se

Vážený zákazníku,

velmi nás těší Váš zájem o hodinky PRIM SPORT 38

V rámci prvního kontaktu s námi Vám bude přidělen obchodní specialista, na kterého se můžete kdykoli obracet a který spolu s Vámi vybere hodinky vhodné pro Vás či Vaše blízké/známé.

Níže prosím vyberte účel Vašeho zájmu o hodinky:

Produktová řada PRIM SPORT 38 je inspirována klasickými sportovními hodinkami z přelomu 60. a 70. let minulého století. Díky použití moderních materiálů a konstrukčním vylepšením splňují však tyto hodinky i náročné požadavky současných zákazníků. Na první pohled zaujme nadčasový a zároveň originální design číselníku se zvýrazněným indexem na pozici 12. Otočná luneta s lumi bodem, vykrytá technologií HyCeram®, je poprvé v historii složena ze dvou barev. Nerezové pouzdro má v odkazu na původní design broušené boky a leštěný vrch. Prosklené zadní dýnko umožňuje průhled na manufakturní strojek PRIM kalibr 95 s automatickým nátahem.


Díky menšímu průměru a nápaditým barevným kombinacím řadíme PRIM SPORT 38 mezi unisexové hodinky, které navíc umožňují nošení i k elegantnějšímu stylu oblečení. Jedná se o skutečně univerzální model pro všechny generace. Dřevěná krabička ukrývá kromě hodinek s koženým řemínkem, vyrobeným pro tento model Brašnářstvím Tlustý, také řemínek z kaučuku. Díky vodotěsnosti 10 ATM, kterou zajišťuje šroubovací korunka, můžete tedy hodinky bez obav využít i při pobytu ve vodě.


Zákazníkům nabízíme unikátní možnost individuálních úprav. Pokud si nevyberete ze čtyř základních barevných variant, můžete si vytvořit vlastní, personalizované barevné kombinace číselníku, otočného kroužku a koženého řemínku. Neváhejte nás kontaktovat, naši zkušení zaměstnanci vám rádi pomohou vybrat nejvhodnější kombinaci a sladit model třeba i s hodinkami vašeho partnera.

Technické parametry

Modelová řada Sport
Edice otevřená
Průměr pouzdra bez korunky 38.8  mm
Délka pouzdra přes nožky 44.7  mm
Výška pouzdra vč. skla a víka 14.1  mm
Materiál pouzdra nerezová ocel 316L
Povrchová úprava leštěno-broušené
Číselník černý, bombírovaný, tištěný, luminisceční
Sklo safírové cylindrické
Víko prosklené závitové
Strojek PRIM kalibr 95.00 - automatický nátah
Korunka nerezová, šroubovací
Vodotěsnost 10  ATM
Náramek šíře 20 mm, řemínek z kaučuku, řemínek z hovězí kůže, červený

Sport

Sportovní hodinky odkazují na oblíbený model, který se v 60. letech stal vzorem pro všechny ostatní československé sportovní hodinky. Vybrat můžete z několika barevných variant.