Upravit stránku
PRIM Manufacture 1949 / in-house mechanický strojek

PRIM Spartak 43

Kód produktu 98-107-398-00-1

  • Cena s DPH76 900 Kč

Objednat / dotázat se

Vážený zákazníku,

velmi nás těší Váš zájem o hodinky PRIM Spartak 43

V rámci prvního kontaktu s námi Vám bude přidělen obchodní specialista, na kterého se můžete kdykoli obracet a který spolu s Vámi vybere hodinky vhodné pro Vás či Vaše blízké/známé.

Níže prosím vyberte účel Vašeho zájmu o hodinky:

Hodinky PRIM Spartak 43 jsou volně inspirovány designem prvních náramkových hodinek, které kdy opustily výrobní linku závodu v Novém Městě nad Metují a zároveň odstartovaly éru sériové produkce náramkových hodinek v Čechách. Na první pohled zaujme masivní pouzdro o průměru 43 mm, které vyhovuje i zákazníkům se silnějším zápěstím. Přesto však hodinky působí decentně díky zachování typických proporcí pouzdra z období poloviny padesátých let minulého století. Elegantní design dotvářejí stylové fazetky na nožkách (šikmé zkosení trojúhelníkovitého tvaru), které způsobují zajímavý optický efekt. Při pohledu z různých úhlů zdůrazňují fazetky profil jedné nebo druhé boční linie nožek.

Výrazné pouzdro v kombinaci s čistým designem číselníku s výraznými a dobře čitelnými indexy dělá z modelu PRIM Spartak 43 hodinky vhodné nejen do společnosti, ale i na běžné denní nošení. Hodinky je možné na přání vyrobit i z drahých kovů, ať už se jedná o žluté, růžové, bílé zlato nebo platinu.

Hodinky jsou osazeny naším manufakturním mechanickým strojkem s automatickým nátahem, klasický vzhled doplňuje kvalitní kožený řemínek.

Technické parametry

Modelová řada Spartak
Číselník černý, tištěný, reliéfní
Strojek PRIM kalibr 98.01 - automatický nátah
Náramek řemínek z aligátoří kůže, černý, šíře 22 mm
Edice otevřená
Průměr pouzdra bez korunky 43  mm
Délka pouzdra přes nožky 54  mm
Výška pouzdra vč. skla a víka 12.8  mm
Povrchová úprava leštěno-broušené
Sklo safírové konvexní
Víko prosklené, upevněné šroubky
Korunka nerezová
Vodotěsnost 5  ATM
Materiál pouzdra nerezová ocel 316L

Spartak

Hodinky inspirované vůbec prvními československými náramkovými hodinkami. Vybírat můžete z několika různých velikostí a designů pouzdra i číselníku.