Upravit stránku
PRIM Manufacture 1949 / in-house mechanický strojek

PRIM Spartak 43

Kód produktu 98-105-398-00-1

  • Cena s DPH76 900 Kč

Objednat / dotázat se

Vážený zákazníku,

velmi nás těší Váš zájem o hodinky PRIM Spartak 43

V rámci prvního kontaktu s námi Vám bude přidělen obchodní specialista, na kterého se můžete kdykoli obracet a který spolu s Vámi vybere hodinky vhodné pro Vás či Vaše blízké/známé.

Níže prosím vyberte účel Vašeho zájmu o hodinky:

Hodinky PRIM Spartak 43 jsou volně inspirovány designem prvních náramkových hodinek, které kdy opustily výrobní linku závodu v Novém Městě nad Metují a zároveň odstartovaly éru sériové produkce náramkových hodinek v Čechách. Na první pohled zaujme masivní pouzdro o průměru 43 mm, které vyhovuje i zákazníkům se silnějším zápěstím. Přesto však hodinky působí decentně díky zachování typických proporcí pouzdra z období poloviny padesátých let minulého století. Elegantní design dotvářejí stylové fazetky na nožkách (šikmé zkosení trojúhelníkovitého tvaru), které způsobují zajímavý optický efekt. Při pohledu z různých úhlů zdůrazňují fazetky profil jedné nebo druhé boční linie nožek. 


Výrazné pouzdro v kombinaci s čistým designem číselníku s výraznými a dobře čitelnými indexy dělá z modelu PRIM Spartak 43 hodinky vhodné nejen do společnosti, ale i na běžné denní nošení. Hodinky je možné na přání vyrobit i z drahých kovů, ať už se jedná o žluté, růžové, bílé zlato nebo platinu.


Hodinky jsou osazeny naším manufakturním mechanickým strojkem s automatickým nátahem, klasický vzhled doplňuje kvalitní kožený řemínek.
 

Technické parametry

Modelová řada Spartak
Edice otevřená
Průměr pouzdra bez korunky 43  mm
Délka pouzdra přes nožky 54  mm
Výška pouzdra vč. skla a víka 12.8  mm
Materiál pouzdra nerezová ocel 316L
Povrchová úprava leštěno-broušené
Číselník sv. stříbřitý, tištěný, reliéfní
Sklo safírové konvexní
Víko prosklené, upevněné šroubky
Strojek PRIM kalibr 98.01 - automatický nátah
Korunka nerezová
Vodotěsnost 5  ATM
Náramek řemínek z aligátoří kůže, hnědý, šíře 22 mm

Spartak

Hodinky inspirované vůbec prvními československými náramkovými hodinkami. Vybírat můžete z několika různých velikostí a designů pouzdra i číselníku.