Upravit stránku
PRIM Automatic / kvalitní švýcarský strojek

PRIM Beata 36 A

Kód produktu 73-047-300-00-1

  • Cena s DPH39 900 Kč

Objednat / dotázat se

Vážený zákazníku,

velmi nás těší Váš zájem o hodinky PRIM Beata 36 A

V rámci prvního kontaktu s námi Vám bude přidělen obchodní specialista, na kterého se můžete kdykoli obracet a který spolu s Vámi vybere hodinky vhodné pro Vás či Vaše blízké/známé.

Níže prosím vyberte účel Vašeho zájmu o hodinky:

Modelová řada hodinek PRIM Beata vzešla ze spolupráce novoměstských hodinářských mistrů s českou módní návrhářkou Beatou Rajskou. Výsledkem jsou hodinky určené zejména pro ženy, které mají rády elegantní a klasický styl oblékání, ozvláštněný zajímavými detaily. Hodinky patří do řady PRIM Automatic a jsou osazeny kvalitním švýcarským strojkem s automatickým nátahem. Ostatní komponenty hodinek, jako je pouzdro, korunka, ručky nebo číselník, byly vyrobeny v novoměstské manufaktuře naší společnosti.

Decentní a přitom nápaditý podklad číselníku tvoří jemné rastrování s motivem anglické mašle. Vteřinovou ručku nahrazuje jehla, která při pohybu vizuálně „prošívá“ okraj číselníku. Vytváří tak iluzi ozdobného prošití, které se značí v technických kresbách při navrhování oděvů. Symbolické zvětšení indexů 1 a 7 je dané aspektem jedničky jako počátku všeho a sedmičky jako šťastného čísla v numerologii.

Korunka je zdobena českým granátem, specifickým minerálem, který se těží výhradně v České republice.

Prosklené zadní víko nabízí pohled na mechanický strojek.

Hodinky jsou vhodné jak pro každodenní nošení, tak pro menší společenské události. Zvolený řemínek je možné vyměnit za jiný kožený pásek, případně kovový tah a doladit tak model k vlastnímu stylu oblékání.

Technické parametry

Modelová řada Beata
Číselník tištěný, sv. stříbřitý
Strojek PRIM kalibr 71 - automatický nátah
Náramek řemínek z hovězí kůže, hnědý, šíře 18 mm
Edice otevřená
Průměr pouzdra bez korunky 36  mm
Délka pouzdra přes nožky 43.5  mm
Výška pouzdra vč. skla a víka 10.8  mm
Povrchová úprava leštěno-broušené
Sklo safírové konvexní
Víko prosklené závitové
Korunka nerezová, s kamenem
Vodotěsnost 5  ATM
Materiál pouzdra nerezová ocel 316L

Beata

Model vytvořený ve spolupráci s módní návrhářkou Beatou Rajskou je určený pro dámy, které oslovuje elegance s dotekem extravagance. Hodinky mohou být osazené quartzovým nebo mechanickým strojkem.