CZ  |  EN
News

PRIM Linea Automatic

PRIM Linea Automatic


PRIM Linea Automatic 40

PRIM Linea Automatic 40

Novinka pro zákazníky, kteří chtějí na roce nosit mechanické hodinky z Nového Města nad Metují, ale jejich prioritou není in-house strojek. Díky osazení kvalitním švýcarským strojkem bylo možné optimalizovat cenu a zároveň navýšit produkci mechanických hodinek. Manufakturní výroba strojků je neobyčejně náročný proces a výrobní kapacita naší společnosti dlouhodobě nestačí reagovat na poptávku a zájem zákazníků.

PRIM Linea Automatic 40>

PRIM Linea Automatic 40

PRIM Linea Automatic 40

Ostatní komponenty hodinek jsou vyrobeny v naší manufaktuře v Novém Městě nad Metují. Stejně jako u hodinek s in-house kalibrem je pouzdro, včetně korunky a vyrobeno náročným třískovým obráběním, které umožňuje precizní zpracování. Číselník, stejně jako ručky, je také vyroben u nás. Samozřejmostí je safírové sklo od českého dodavatele.

PRIM Linea Automatic 36

PRIM Linea Automatic 36

Modely, osazené švýcarským mechanickým strojkem, nesou označení PRIM AUTOMATIC, aby nemohlo dojít k záměně s hodinkami s in-house kalibry PRIM. 

PRIM Linea Automatic 36>

PRIM Linea Automatic 36

PRIM Linea Automatic 36

Model LINEA patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější hodinky naší společnosti, především díky minimalistickému designu pouzdra i číselníku, který umožňuje řadu individuálních úprav.


Contact Us

ELTON hodinářská, a.s.

Náchodská 2105

549 01 Nové Město nad Metují

© 2005-2018, ELTON hodinářská, a.s. - České hodinky PRIM

This website uses to provide services and traffic analysis cookies. Confirming using consent. Ok More information