CZ  |  EN
Kolekce

SPORTOVNÍ MODELOVÉ ŘADY

SPORTOVNÍ MODELOVÉ ŘADY

PRIM Orlík II DLC

PRIM Orlík II DLC

Novinka potěší všechny milovníky modelu PRIM ORLÍK, který je pro mnohé ikonou československé hodinařiny. Název hodinek PRIM ORLÍK II DLC napovídá, že hlavní roli hraje nově použitá povrchová úprava, díky které získal legendární model neobyčejně působivý vzhled.  

Čtěte více...

PRIM ELTON Chrono

PRIM ELTON Chrono

Nový sportovní model ELTON CHRONO svým názvem odkazuje na ikonický model nesoucí jméno ELTON SPORT. Hodinky ELTON CHRONO jsou výsledkem téměř roční práce novoměstských hodinářů, kteří vyvinuli zcela nový moderní/současný model.  

Čtěte více...

ORLÍK

ORLÍK

Žádné jiné hodinky nepřitahují tolik pozornosti sběratelů jako hodinky PRIM ORLÍK. Tento model byl navržen a vyroben v 60. letech na objednávku pro Československou armádu.
V roce 2010 jsme se rozhodli vrátit k výrobě tohoto modelu. Zachovali jsme design z konce 60. let, ale funkce a chod strojku splňují standardy 21. století. 

Čtěte více...

SPORT

SPORT

Univerzální sportovní hodinky PRIM SPORT byly vytvořeny pro aktivní zákazníky a vzhledem ke svým vlastnostem obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Čtěte více...

PILOT

PILOT

Model PRIM PILOT svým designem odkazuje na palubní přístroje, využívané zejména v původně sovětském letadle MIG, který se v licenci vyráběl i v ČSSR a na jeho produkci se podílelo několik československých leteckých závodů.

Čtěte více...

Kontaktujte nás

ELTON hodinářská, a.s.

Náchodská 2105

549 01 Nové Město nad Metují

© 2005-2020, ELTON hodinářská, a.s. - České hodinky PRIM

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace