CZ  |  EN
Novinky

Nové modely PRIM Orlík

Nové modely PRIM OrlíkNové modely PRIM Orlík


ELTON hodinářská, jediný výrobce hodinek PRIM, představuje dva nové modely, kterými reaguje na přání svých zákazníků. Oba vychází z legendárních hodinek Orlík, který dlouhodobě patří mezi naše nejoblíbenější a nejprodávanější modely.


PRIM Orlík 38 kal.105

PRIM Orlík 38 kal.105

První novinkou je Orlík 38 kal 105 – jedná se o nový přírůstek do portfolia hodinek PRIM. Konstruktéři novoměstské manufaktury vyvinuli zcela nový mechanický strojek s automatickým nátahem. Jeho nejvýraznějším znakem je mimostředná vteřinová ručka. Ta byla poprvé použita již u mimořádně úspěšné limitované edice PRIM Orlík Anthropoid, který byl však osazen strojkem s ručním nátahem. Díky tomuto detailu číselník nových hodinek odkazuje na původní model PRIM Orlík, vytvořený na začátku 60.let 20.století. Nejedná se však o kopii původního modelu, použité technologie a moderní materiály odpovídají plně současným požadavkům. Nový otočný kroužek je vyroben technologií High Ceram a vodotěsnost hodinek byla zvýšena z 5 ATM na 10 ATM. Subtilnější pouzdro o průměru 38 mm odpovídá současným trendům a také umožňuje univerzálnější využití hodinek, které tak přes svoje vlastnosti nejsou „jen“ sportovními hodinkami.

PRIM Orlík 38 kal.95

PRIM Orlík 38 kal.95

Novinkou je také Orlík 38 kal 95 – model 2018 – upravený design číselníku a nový otočný kroužek, který je oproti původnímu laserování vyroben pomocí technologie High Ceram, přibližuje design modelu původnímu Orlíku. Absence mimostředné vteřinovky ale vychází vstříc zákazníkům, kteří upřednostňují minimalističtější design svých hodinek. Také u tohoto modelu byla díky použití nových technologií zvýšena vodotěsnost na 10 ATM.

Kontaktujte nás

ELTON hodinářská, a.s.

Náchodská 2105

549 01 Nové Město nad Metují

© 2005-2018, ELTON hodinářská, a.s. - České hodinky PRIM

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace