CZ  |  EN
Novinky

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří


Pokud Vás zajímá výroba hodinek a jste fanoušky našich „primek“, rezervujte si v kalendáři sobotu 5. září 2020. Od 9 do 17 hodin vám opět otevřeme své brány, abyste se mohli podívat, jak vznikají jediné české hodinky značky PRIM. Naše výroba hodinek v Novém Městě nad Metují se může jako jediná v České republice pochlubit historií sahající až do roku 1949.

Pro návštěvníky bude připravena prohlídka továrny, kde uvidí kompletní výrobu hodinek s in-house mechanickým strojkem. S jednotlivými kroky vás seznámí zkušení odborníci. Budete mít také možnost navštívit moderní podnikovou prodejnu a showroom, kde jsou pro Vás připraveny speciální nabídky a slevy na náramkové hodinky a nástěnné hodiny.

Chybět nebude ani soutěž o pánské či dámské primky! Pro malé i velké návštěvníky jsou kromě zážitků připraveny také drobné dárky, které budou připomínkou návštěvy manufaktury, unikátní i ve světovém měřítku.

Volný vstup, bez nutnosti rezervace!
Vozíčkáře prosíme, aby se ohlásili před budovou u info stánku PRIM, poskytneme bezbariérový přístup.  

Parkovat lze v blízkém okolí manufaktury.

Událost se bude řídit dle aktuálního nařízení vlády. Roušky si prosím nezapomeňte vzít s sebou. 

VÝSLEDEK SOUTĚŽE O HODINKY ZVEŘEJNÍME V PÁTEK 30. 10. 2020 ZDE NA WEBU A NA NAŠÍ FACEBOOKOVÉ STRÁNCE. VÝHERCE BUDE INFORMOVÁN PROSTŘEDNICTVÍM E-MAILOVÉ ADRESY.

Kontaktujte nás

ELTON hodinářská, a.s.

Náchodská 2105

549 01 Nové Město nad Metují

© 2005-2020, ELTON hodinářská, a.s. - České hodinky PRIM

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace