CZ  |  EN
Kolekce

SPORTOVNÍ MODELOVÉ ŘADY

SPORTOVNÍ MODELOVÉ ŘADY

ORLÍK

ORLÍK

Žádné jiné hodinky nepřitahují tolik pozornosti sběratelů jako hodinky PRIM ORLÍK. Tento model byl navržen a vyroben v 60. letech na objednávku pro Československou armádu.
V roce 2010 jsme se rozhodli vrátit k výrobě tohoto modelu. Zachovali jsme design z konce 60. let, ale funkce a chod strojku splňují standardy 21. století. 

Čtěte více...

SPORT

SPORT

Univerzální sportovní hodinky PRIM SPORT byly vytvořeny pro aktivní zákazníky a vzhledem ke svým vlastnostem obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Čtěte více...

PILOT

PILOT

Model PRIM PILOT svým designem odkazuje na palubní přístroje, využívané zejména v původně sovětském letadle MIG, který se v licenci vyráběl i v ČSSR a na jeho produkci se podílelo několik československých leteckých závodů.

Čtěte více...

TEAM

TEAM

Již po několik let jsme oficiálním dodavatelem Českého olympijského týmu. S  českými olympioniky sdílíme mnoho společných hodnot, jako jsou tradice, smysl pro fair play a ochota tvrdě pracovat na tom být nejlepší.
Z  této spolupráce vzešly univerzální sportovní hodinky v  národních barvách České republiky.

Čtěte více...

Kontaktujte nás

ELTON hodinářská, a.s.

Náchodská 2105

549 01 Nové Město nad Metují

© 2005-2017, ELTON hodinářská, a.s. - České hodinky PRIM

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace