CZ  |  EN
Novinky

OH s hodinkami PRIM

OH s hodinkami PRIM


PRIMKY budou Českou republiku reprezentovat i na zahajovacím ceremoniálu OH

V úterý 12. července se v reprezentačních prostorách Pražského hradu uskutečnilo představení sportovců, nominovaných na Olympijské hry v brazilském RIU. Jako oficiální dodavatel Českého olympijského týmu jsme samozřejmě nemohli chybět. Na vlastní oči jsme se tak přesvědčili, jak dokonale české hodinky PRIM CZECH TEAM, vyrobené v Novém Městě nad Metují, ladí sportovcům se slavnostní kolekcí, ve které absolvují zahajovací ceremoniál her.

Hodinky PRIM CZECH TEAM budou nejen po dobu konání Olympijských her zdobit zápěstí všech nominovaných sportovců, kteří si je postupně budou vyzvedávat s celou svou výstrojí v OC Quadrio v Praze. Aktuálně tedy ELTON hodinářská připravuje celkem 105 personifikovaných hodinek pro všechny nominované sportovce. Jako všichni olympijští fanoušci, i my doufáme, že se seznam ještě rozšíří a v naší továrně budeme vyrábět další kousky s novými jmény.

Ambasador značky PRIM, cyklista Jaroslav Kulhavý, si hodinky vyzkoušel již dříve. Na tiskové konferenci koncem června pochválil jejich design i praktičnost. Pokud se mu podaří, stejně jako před čtyřmi lety v Londýně, získat další olympijské zlato, ELTON hodinářská mu věnuje také hodinky DIPLOMAT, které patří k tomu nejlepšímu, co v naší továrně vyrábíme.

PRIM CZECH TEAM jsou již nyní k dostání i na našich prodejnách a v e-shopu a na Vaše přání je možné je ozdobit rytinou na zadním víku. Můžete tak vlastnit své vlastní personifikované hodinky PRIM CZECH TEAM, které Vám budou ještě dlouho připomínat úspěchy, kterých naši sportovci na Olympiádě v RIU dosáhnou!

Kontaktujte nás

ELTON hodinářská, a.s.

Náchodská 2105

549 01 Nové Město nad Metují

© 2005-2017, ELTON hodinářská, a.s. - České hodinky PRIM

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace